Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Unia Kolejarz podała awizowany skład na mecz z "Wilkami"

› Aktualności ponad rok temu    11.04.2019
Weronika Skrzypczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. W. Skrzypczak

Stainer Unia Kolejarz Rawicz opublikowała awizowany skład na sobotnie spotkanie z Wilkami Krosno.

Wśród zawodników, którzy walczyć będą o kolejne ligowe punkty pojawiają się: Szymon Szlauderbach, Arkadiusz PawlakJaimon Lidsey, Keynan Rew oraz Damian Baliński. Natomiast parę młodzieżowców rawickiej drużyny reprezentować będą Kacper Pludra i Krzysztof Sadurski.

Goście także opublikowani na swojej oficjalnej stronie internetowej informację o tym, kto zasili szeregi „Wilków” w meczu kolejnej kolejki 2. Ligi Żużlowej. W awizowanym składzie znaleźli się: Lars Skupień, Nicklas Porsing, Edward Mazur, Nick Skorja, Andriej Karpow oraz Patryk Zieliński. Puste miejsce w drużynie z Krosna znajduje się pod numerem 6.

Prezentacja ekip na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu rozpocznie się o godz. 15.45. Zawodnicy na tor do pierwszego biegu wyjadą o godz. 16.00.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!