Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Urszula Czerwińska wyróżniona w konkursie Sołtys Roku 2019

7 miesięcy temu    9.10.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 4 ocen 2 / 100%
A A A

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego zostali nagrodzeni zwycięzcy akcji Mistrzowie Agro 2019. Wśród nich znalazła się sołtys Tarchalina - Urszula Czerwińska.

Na gali zostały przyznane tytuły Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku. Mieszkańcy Wielkopolski wybrali także Sołtysa Roku 2019. W powiecie rawickim ten tytuł otrzymała Urszula Czerwińska - sołtys Tarchalina, która funkcję włodarza wsi pełni drugą kadencję.

Obowiązki sołtysa przejęła po swoim zmarłym mężu Józefie Czerwińskim i mimo wielu obaw doskonale sobie radził. Jest jednym z najbardziej aktywnych sołtysów w gminie, osobą bardzo gościnną, chętnie angażuje się w różnego rodzaju inicjatywy i wydarzenia.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ aaa
7 miesięcy temu 4
Czechnow sie rozwija, tam trzeba zauwazyc imprezy itp
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fan
7 miesięcy temu 3
Pan burmistrz widzi tylko tych, którzy mu się "nisko kłaniają".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nina
7 miesięcy temu ocena: 44%  2
Szkoda tylko że pan burmistrz z radą nie potrafią docenić pracy i serca jakie daje Pani Sołtys rzadzac Tarchalinem i najmniej zarabia na tym stanowisku!Zasłużona nagroda!Gratulacje!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Endrju
7 miesięcy temu ocena: 100%  1
Pani Sołtys to świetna babka! Zawsze pomaga, dla każdego znajdzie dobre słowo. Pani Nino - dieta sołtysa uzależniona jest od wielkości miejscowości a nie od prywatnych preferencji pana Burmistrza i radnych. Brawo pani Ulu! Tak trzymać!