Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Utalentowane dzieci i młodzież na scenie domu kultury [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 5 miesięcy temu    11.01.2020
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 1 ocen 9 / 44%
A A A
Laureaci drugiej edycji Gminnego Konkursu „Mamy Talent”Laureaci drugiej edycji Gminnego Konkursu „Mamy Talent” fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W sali widowiskowej rawickiego domu kultury odbyła się druga edycja Gminnego Konkursu „Mamy Talent”. Głównym organizatorem przeglądu była Szkoła Podstawowa nr 4.

Swoje umiejętności pokazało 42 wykonawców w wieku od 7 do 18 lat, w 33 różnych konfiguracjach. Zaprezentowali się soliści, duety i tria, niekiedy dzieci były wspomagane przez rodziców, którzy wystąpili poza konkursem. Przeważały piosenki, ale był też taniec, akrobatyka i występy muzyczne. Przez cały czas imprezy Wiktoria Kaczmarek (uczennica I LO w Rawiczu), uczęszczająca na kółko plastyczne prowadzone przez Wiesławę Pospiech, na żywo malowała obraz. Zostanie on wystawiony na aukcję podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Cieszy duże zainteresowanie konkursem i jego wysoki poziom - powiedziała Wiesława Pospiech, która pilotowała imprezę. - Podziękowania i uznanie należą się nauczycielom i rodzicom, którzy rozwijają talenty dzieci.

Konkurs pokazał, że tych talentów jest bardzo dużo. Konkurs dowcipnie i swobodnie, jak „zawodowcy”, prowadzili Dariusz Błoniewski i Sławomir Pakuła. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Laureaci wystąpią podczas finalu WOŚP. 

 Jury w składzie: Justyna Szajerka - dyrektor SP 4, przewodnicząca, Agata Roszak, Adriana Miara, Przemysław Maćkowiak i Tomasz Bzdęga, po długiej naradzie, postanowiło przyznać następujące nagrody: I miejsce - Magdalena Andrzejewska (ZSZ w Rawiczu, śp[iew), II miejsce - Magdalena Odrzywałek (SP w Sierakowie, śpiew), III miejsce - Greta Adamek i Aleksandra Nowak (SP 4, akrobatyka) oraz Katarzyna Domaniecka i Jan Ratajczak (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie, taniec).

Nagroda Starosty - Stanisław i Wojciech Dolat (SP 3, instrumenty, śpiew)

Nagroda Burmistrza - Liwia Nowak (SP 4, śpiew)

Nagroda Dyrektora SP 4 - Wiktoria Wojtyczka (ZSZ w Rawiczu, śpiew) i Laura Trzęskowska (SP 3, skrzypce) 

Nagroda publiczności - Magdalena Odrzywałek (SP w Sierakowie, śpiew)

+ 4 głosów: 9 (44%) 5 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Dariusz ;p
  5 miesięcy temu ocena: 0%  1
  Nie ma takiego mista jak Londyn .Jest tylko Lądek Zdrój.Nie ma takiego faceta jak Dariusz Błoniecki.Jest tylko Dariusz Błoniewski .Pozdrawiam Redakcję ;)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji