Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Uwaga książkożercy! Biblioteki zamykają podwoje

› Aktualności 2 miesiące temu    9.11.2020
Grzegorz Heluszka
komentarzy 0 ocen 3 / 0%
A A A

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r w całym kraju zostają zamknięte biblioteki publiczne.

Rawicka Biblioteka Publiczna i jej filie zostaną zamknięte od środy. Dzisiaj i jutro możliwy będzie tylko zwrot i odbiór wcześniej zamówionych książek przez telefon, e-maila lub konto online. W tym czasie terminy zwrotów książek zostaną przedłużone.

Godziny otwarcia (kliknij, aby powiekszyć)


Od dzisiaj nieczynne są także biblioteki w Jutrosinie i jej filie w Dubinie i Szkaradowie, Miejska Biblioteka Publiczna w Bojanowie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Pakosławiu z filią w Chojnie.

Biblioteka w Miejskiej Górce też co prawda pozostanie zamknięta, jednak dotychczasowa usługa dowożenia zamówionych książek do domu osób starszych i niepełnosprawnych zostanie rozszerzona na wszystkich czytelników.

Na razie biblioteki mają pozostać zamknięte do końca listopada.

+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mieszkanka sarnowy
2 miesiące temu 1
Oczywiście w innych miejscowościach biblioteki pełnia dyżur a Sarnowa całkowicie zamknięta skandal kto ty decyduje to przechodzi granice
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji