Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

W Bojanowie ustawili choinkę. Kiedy ją rozświetlą?

› Aktualności› Samorząd miesiąc temu    26.11.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. gmina Bojanowo

 BOJANOWO  Na bojanowskim rynku wczoraj pojawiła się choinka. Podobnie jak w latach poprzednich - jest to żywe drzewko, które stanęło na samym środku miejskiego skweru.

Jak informuje burmistrz Maciej Dubiel, w grudniu zabłyśnie kolorowymi lampkami, a w mieście pojawią się także świąteczne iluminacje. 

Cały czas trwa także świąteczny konkurs plastyczny organizowany przez Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji. Zainteresowani mają do wykonania kartkę bożonarodzeniową - jak zwykle zawierającą elementy charakterystyczne dla gminy. Można je przynosić lub przysyłać do 30 listopada. 

Świąteczne iluminacje od wczoraj i przedwczoraj montowane były także w centrum Rawicza. 

Czytaj także: Akcja zbiórki obuwia. Masz zbędne buty? Oddaj je bezdomnym

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wartowiedziec
miesiąc temu 4
Kartki bozonarodzeniowe powinny zawierać elementy czy motywy religijne takie Dzieciatko, żłobek, sianko, gwiazda betlejemska. To są święta katolickie a nie dni Bojanowa. Taka prawda.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
miesiąc temu 3
Kartka bozonarodzeniowa powinna zawierać elementy religijne czy też motywy związane z chrześcijaństwem takie jak dzieciątko Jezus sianko żłobek.to są święta katolickie a nie Dni Bojanowa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wartowiedziec
miesiąc temu 2
Kartka bożonarodzeniowe powinna zawierać elementy religijne jak żłobek, sianko, Dzieciatko czy BEtlejem.to święto kościelne a nie dni Bojanowa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mysl
miesiąc temu 1
Kartki Bożego Narodzenia bo chyba o nadchodzące święta tu chodzi powinny zawierać elementy religijne jak żłobek,sianko,dzieciatko czy Betlejem.chyba tu poszło coś nie tak z tym konkursem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji