Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

W czerwcu odbędzie się I Bieg Górków

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    22.04.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce zaprasza do udziału w I Biegu Górków, organizowanym pod honorowym patronatem Burmistrza Miejskiej Górki. Jest to ostatnie przedsięwzięcie w ramach projektu sportowo - historycznego pod nazwą AKTYWNI POWSTAŃCOM - PAMIĘTAMY, realizowanego dla uczczenia 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Nazwa imprezy, która odbędzie się 16 czerwca, nawiązuje do rodziny Górków, pierwszych właścicieli Miejskiej Górki, słynnego niegdyś rodu wielkopolskich możnowładców, jednego z najbardziej wpływowych w dawnej Rzeczpospolitej. Bieg rozpocznie się o godz. 13.00. na miejskogóreckim stadionie. Licząca 10 km trasa poprowadzi ulicami Miejskiej Górki. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10 czerwca za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie internetowej OKSiAL.

Tylko do końca kwietnia wpisowe wynosi 20 zł. Wraz z upływem czasu opłata startowa wzrasta do 40,00 (1.06. do 10.06.). W dniu zawodów wyniesie 50 zł.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!