Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

W Sarnowie biegali i chodzili z kijkami [FILM + FOTO]

› Aktualności 8 miesięcy temu    16.09.2019
Grzegorz Heluszka
komentarzy 11 ocen 4 / 100%
A A A

Na stadionie w Sarnowie odbyła się kolejna edycja imprezy sportowej Cała Polska Biega - Rawicz też.

W tym roku w biegu głównym na pięć i dziesięć kilometrów uczestniczyło około 150 zawodniczek i zawodników. Oprócz rywalizacji biegaczy w kategorii open odbyły się także biegi dzieci i młodzieży z podziałem na kategorie wiekowe.

Drugą dyscypliną, w której rywalizowano był marsz Nordic-walking, w którym wzięło udział prawie sto osób. Zmaganiom sportowym towarzyszyły atrakcje dla dzieci i dorosłych. Były dmuchańce, malowanie twarzy, a dorośli na stoisku Centrum Kształcenia Zawodowego mogli sobie zmierzyć ciśnienie, zbadać poziom cukru we krwi, nałożyć makijaż, a nawet skorzystać z masażu.

ZOBACZ FILM I FOTOGALERIĘ

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (11)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ :-/
  8 miesięcy temu ocena: 100%  11
  ~Czynny gdzie jest granica pomiedzy mlodszymi a starszymi dziećmi? Nie rozumiem, ponieważ dzieci w tej samej grupy wiekowej a część z nich medale otrzymala a część nie. To Waszym zdaniem jest dobrą organizacją?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Biegacz
  8 miesięcy temu ocena: 50%  10
  Co niektórzy, widzę, że szykują się na Igrzyska Olimpijskie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ONA
  8 miesięcy temu ocena: 100%  9
  CO ZAZDROSCISZ ZE KTOS CIEZKO PRCUJE ZEBY COS OSIGNAC W BIEGANIU TU NIE MA CO ZAZDROSCIC KAZDZY MOZE TOROBIC WYSTARCZ CHCIEC
  ~ Patyk-orze
  8 miesięcy temu ocena: 33%  8
  Nie zgodzę się z jednym z komentarzem osoby pod Nikiem ,, ~ .. ,, Co roku kijkarze startujący czy to na 5 km czy na 10 mijali linie startu dzieciaków i zawsze szło to pogodzić, tak samo było w tym roku. Sędziowie prosili kijkarzy tylko by zeszli do prawej strony, tak by dzieci mogły minąć po lewej , nie każdy się słuchał ale to nie wina organizatorów tylko niektórych pań z kijkami .. Dla organizatorów wielkie ukłony za ich ciężką pracę ..
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Matka
  8 miesięcy temu ocena: 91%  7
  Córka brala udział w owej imprezie 4ty raz z rzędu. Nie zajmowala miejsc na podium, ale dla Niej bardzo ważnym elementem, z ktorego byla dumna to medal za sam udział w imprezie. Wieszala je na ścianie przy łóżku a tu nagle szok. Zabraklo drobiazgu, choć dla dziecka tak istotnego. W zamian jakieś badziewne odblaski, które zostaly organizatorom z 24h Festiwalu Sportu i gadżety promujace odzież i obuwie dziecięce. Nie wstyd wam???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Biegacz
  8 miesięcy temu ocena: 89%  6
  Zapisy dla szkół średnich według plakatu od 12:00 a nie było wcale osoby która to zapisuje. Organizacja niestety bardzo do poprawy :-(
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Boja Nowo
  8 miesięcy temu ocena: 88%  5
  Tylko pogoda odpisała. Na tyle lat organizacji coś musi sie posunąć do przodu. Ja byłam ostatni raz w Sarnowie kilka lat temu i od tego czasu nic się nie zmieniło. Jak dla mnie najlepszym w tej chwili biegiem w okolicy jest Jutrosińska Dycha. I będę tam wracać z miłą chęcią.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ grzejnik
  8 miesięcy temu ocena: 95%  4
  kiepska organizacja i braki logistyczne, zwłaszcza jeżeli chodzi o małych biegaczy, brak "medali" czy upominków dla części dzieci (albo dostają wszyscy uczestnicy, albo tylko podium), taka pogoda i brak butelki z wodą dla małych uczestników, brak możliwości zakupu na miejscu po zakończeniu biegu, domyślam się, że dzieci które były z rodzicami nie miały tego problemu, była natomiast duża grupa dzieci, które przyjechały autokarami i swoje rzeczy musiały zostawić poza stadionem, do poprawienia na przyszłość
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ grzejnik
  8 miesięcy temu ocena: 80%  3
  czynny, to źle widziałeś, nie mam żadnych dylematów w przeciwieństwie do ciebie (nie oceniaj ludzi po sobie), o medalach i upominkach sami organizatorzy mówili, że źle oszacowali ilość dzieci uczestniczących w zawodach.
  ~ czynny
  8 miesięcy temu ocena: 22%  2
  O czym mówicie. Młodsze dzieci z tego co widziałem otrzymały medale. Starsze jeżdżą już na zawody i wiedzą, ze nie każdy taki medal dostaje. Ja byłem z dziećmi autokarem, właściwie był tylko jeden autokar- nasz. Mieliśmy picie i jedzenie przy sobie. Natomiast widzę, że ,,Grzejnik" w młodym wieku nie był aktywny, stad też ma dylematy.Jeżeli widzi mankamenty, to w przyszłym roku może zasponsorować zarówno wodę, jak i nagrody. Ludzie nie robią nic, tylko krytykują. Zapominają o tym, że inni poświęcają czas, starają się. Natomiast mają wyrobioną postawę, że wszystko się należy.
  ~ ...
  8 miesięcy temu ocena: 89%  1
  No niestety zgodzę się z kolegą. Poza tym, kto puścił kijkarzy na trasę w momencie startu dzieci 1-3kl.? Organizacja leży na łopatkach i kwiczy. Kto się zgodził na kwestowanie jakiś ludzi? Chodzili z puszkami i truli d.pę dzieciakom i dorosłym, a to impreza sportowa i ludzie nie brali pieniędzy ze sobą! Tak nie powinno być.