Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

W Szymonkach budują chodnik. W inwestycji pomogli mieszkańcy

› Aktualności 2 dni temu 15:08    30.06.2020
Honorata Dmyterko
komentarzy 2 ocen 4 / 100%
A A A

170 metrów chodnika powstaje w Szymonkach. - Inwestycja wykonywana jest przez pracowników gospodarczych zatrudnionych w urzędzie - informuje wiceburmistrz Marek Glura.

Kostkę kupiono ze środków funduszu sołeckiego. Jak twierdzi sołtys wioski - Ernest Mieczkowski, na ten cel wydano około 30.000 zł.

- Nasi mieszkańcy w czynie społecznym przygotowali już wcześniej miejsce pod chodnik - za co bardzo im dziękuję. Część materiału było już zgromadzone przez poprzedniego sołtysa Mariana Szymkowiaka - podkreśla Ernest Mieczkowski.

I dodaje, że na tym nie koniec. W planie jest jeszcze ułożenie chodnika w kierunku Jutrosina.

- Dzięki temu będzie można spokojnie spacerować między miastem a naszą wioską. Bardzo dużo osób z Jutrosina chodzi na spacery do lasu w Szymonkach, ale też nie brakuje mieszkańców naszej wioski, którzy spacerują nad jutrosiński zalew. Jeste jednak najważniejszy aspekt budowy chodnika - bezpieczeństwo dzieci uczęszczających tędy do i ze szkoły - twierdzi włodarz Szymonek.

Zobacz, jak w wyborach prezydenckich głosowali mieszkańcy powiatu rawickiego. TUTAJ 

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pro
2 dni temu ocena: 50%  2
Panie burmistrzu jakich to pan ludzi zatrudnia w urzędzie. Prawdą jest że samorządy to kolesiostwo ,a Jutrosin to książkowy przykład.Nie wiem jak można przyjąć do pracy w urzędzie osobę z tak marną opinią.No ale to kolegi syn.Waść burmistrzu czas zakończyć to kolesiostwo i podać się do dymisji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
2 dni temu ocena: 63%  1
To pomówienie szanowny Pro.