Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wraca Powiatowa Liga LZS

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    23.06.2020
Dawid Bela
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. LZS Pakosław

Już w najbliższą niedzielę powracają rozgrywki w ramach Powiatowej Ligi LZS w Rawiczu. W Słupi Kapitulnej zaplanowano trzy spotkania.

LZS Sowy zagra z LZS Sobiałkowo, WOL-MET Zielona Wieś zmierzy się z LZS Pakosław, a LZS Słupia Kapitulna będzie rywalizowała z LZS Pomocno. Pauzuje: K.K. Service Golinka. Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie w Słupi Kapitulnej o godz. 9.30. 

W ramach przygotowań do sezonu LZS Pakosław rozegrał sparing z żeńską drużyną KA4 resPect. - Wynik takich spotkań jest sprawą drugorzędną, trenerzy skupili się na przećwiczeniu różnych wariantów gry swoich drużyn - podkreśla Jakub Piechocki, kierownik LZS Pakosław.  

Mecz przebiegł w przyjacielskiej atmosferze, obyło się bez fauli czy złośliwości. - Tempo meczu było dobre. Trenerzy skorzystali ze wszystkich swoich zawodników. Dla obu drużyn taka jednostka treningowa była bardzo korzystna. Jak się można domyślić, byliśmy zespołem silniejszym fizycznie, z kolei nasze koleżanki prezentowały się lepiej technicznie i taktycznie. Życzymy im powodzenia jak już wrócą ich rozgrywki, a my szykujemy się na ciężką walkę, bo w tym roku mierzymy w mistrzostwo naszej ligi - dodaje Jakub Piechocki.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ wiki
miesiąc temu ocena: 0%  1
a co za liga daje awans gdzies dalej bo tych druzyn nie kojarze nawet z b klasy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji