Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Wróciła liga Ludowych Zespołów Sportowych [FOTO]

› Sport i rekreacja› Aktualności 6 miesięcy temu    28.06.2020
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 5 / 80%
A A A
LZS Wol-Met Zielona Wieś mierzyła się dziś z LZS-em PakosławLZS Wol-Met Zielona Wieś mierzyła się dziś z LZS-em Pakosław fot. D. Bela

Piłkarze, grający w ramach Powiatowej Ligi LZS w Rawiczu, wrócili na murawę. Dziś rozegrano spotkania w ramach 9. kolejki na boisku w Słupi Kapitulnej.

Pierwszy mecz miał się odbyć pomiędzy LZS-ami z Sów i Sobiałkowa. Spotkania nie rozegrano. Piłkarze z Sów nie przystąpili do meczu. Ekipa z Sobiałkowa otrzymała trzy punkty.

W spotkaniu LZS Wol-Met Zielona Wieś z LZS-em Pakosław padły dwie bramki. Pierwszą zdobyli piłkarze z Hazów. Odpowiedzieli piłkarze z Pakosławia. W meczu padł remis 1:1.

W ostatnim spotkaniu piłkarze LZS Słupia Kapitulna podejmowali LZS Pomocno. Wygrała ekipa z gminy Pakosław 3:1. Dziś pauzowała ekipa K.K. Service Golinka.

W kolejnej serii gier, zaplanowanej 5 lipca w Pakosławiu, zagrają: LZS Pomocno z LZS Pakosław, LZS Słupia Kapitlna z LZS Wol-Met Zielona Wieś i K.K. Service Golinka z LZS Sobiałkowo. Pauzuje ekipa z Sów. 

Na czele obecnie są drużyny z Pakosławia i Sobiałkowa. Obie ekipy mają po 16 punktów. Do zakończenia zmagań pozostaje pięć kolejek.

+ 4 głosów: 5 (80%) 1 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!