Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wybory 2020 Chcesz głosować korespondencyjnie?

› Aktualności› Samorząd 7 miesięcy temu    12.06.2020
komentarzy 0 ocen 3 / 0%
A A A
 fot. pixabay

Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. Każdy z nas może zagłosować korespondencyjnie. Jeśli chcemy skorzystać z takiej możliwości, musimy to zgłosić najpóźniej do 16 czerwca.

 

O swojej decyzji należy powiadomić komisarza wyborczego za pośrednictwem urzędu gminy, w której jesteśmy ujęci w spisie wyborców.

Wyborca podlegający w dniu głosowania obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych może zgłosić zamiar głosowania korespondencyjnego najpóźniej do 23 czerwca. Natomiast wyborca, który rozpocznie podleganie obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych po tym terminie (po 23 czerwca), może zgłosić ten zamiar najpóźniej do 26 czerwca.

W przypadku głosowania za granicą zamiar głosowania korespondencyjnego powinien być zgłoszony przez wyborcę właściwemu konsulowi najpóźniej do 15 czerwca. Zgłoszenie zamiaru głosowania korespondencyjnego zarówno w kraju jak i za granicą dotyczy również ewentualnej II wyborów.

W przypadku przeprowadzania ponownego głosowania pakiet wyborczy zostanie wysłany na adres wskazany w zgłoszeniu dokonanym przed pierwszym głosowaniem.

+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pw
7 miesięcy temu 1
A na kawalera z kotem też w tym roku wybory?8
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji