Wygrały w pucharze i lidze [FOTO]

Wygrały w pucharze i lidze [FOTO] - Zdjęcie główne

Piłkarki KA 4 resPect rywalizowały w półfinale okręgowego Pucharu Polski i lidze. Oba spotkania wygrały, nie tracąc bramki.

Podopieczne Filipa Kolasy w 1/2 okręgowego Pucharu Polski mierzyły się z UKS Górnicza Konin. Spotkanie odbywało się na terenie ekipy ze wschodniej części Wielkopolski. Wygrały przyjezdne 9:0. Dzięki triumfowi, ekipa KA 4 awansowała do finału, który został zaplanowany na 14 października.

W sobotę u siebie zawodniczki KA 4 resPect podejmowały w Pakosławiu drużynę Spójni Białe Błota. Długo nie mogły znaleźć recepty na pokonanie bramkarki gości. Ta sztuka udała się pod koniec meczu. Dwie bramki Agnieszki Rezler i trafienie Katarzyny Nowak zapewniły kolejne trzy punkty do tabeli III ligi. - Przystąpiliśmy do spotkania ze Spójnią w eksperymentalnym składzie, a kilka dziewczyn odpoczywało - powiedział po spotkaniu Filip Kolasa. - Myśleliśmy, że będzie troszeczkę łatwiej. Szukaliśmy recepty na to, żeby zdobyć bramkę w pierwszej połowie. Sytuacji było kilka, ale nic nie wpadło. Po przerwie zmiana - wejście Kasi Nowak na boisko - spowodowała, że gra w środku pola wyglądała lepiej - dodał szkoleniowiec.

Już dziś kolejne spotkanie przed zawodniczkami KA 4. Zagrają w Szczecinie z miejscowym Ladies Academy Football. Początek meczu o godz. 14.00.

KA 4 resPect - Spójnia Białe Błota 3:0 (0:0)
Bramki: 1:0 - Agnieszka Rezler (79'), 2:0 - Katarzyna Nowak (84'), 3:0 - Agnieszka Rezler (93')
Skład KA 4: Kaczmarek - Podworska (73' Kołodziejczak), Szymczak, Roszkowiak (51' Nowak), Grześkowiak, Wełyczko, Chuda (61' Dworniczak), Grońska, Polowczyk, Rezler, Sierpowska