Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wyjątkowy bieg w hołdzie powstańcom

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    9.05.2019
Karol Pospiech
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. osrodekkultury.info

Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce organizuje I Bieg Górków. Jest to ostatnie przedsięwzięcie w ramach projektu sportowo-historycznego pod nazwą „Aktywni Powstańcom - pamiętamy”, realizowanego dla uczczenia 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

„Nazwa imprezy, która odbędzie się 16 czerwca, nawiązuje do rodziny Górków, pierwszych właścicieli Miejskiej Górki, słynnego niegdyś rodu wielkopolskich możnowładców, jednego z najbardziej wpływowych w dawnej Rzeczpospolitej” - przypominają organizatorzy.

Bieg rozpocznie się o godz. 13.00. na miejskogóreckim stadionie. Licząca 10 km trasa poprowadzi ulicami Miejskiej Górki. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10 czerwca za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie internetowej OKSiAL.

Tylko do końca kwietnia wpisowe wynosiło 20 zł. Wraz z upływem czasu opłata startowa wzrasta do 40 (1.06. do 10.06.). W dniu zawodów wyniesie 50 zł.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!