Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wypłacił z cudzego konta 14 tys. zł

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    15.02.2014
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Leszczyńska policja zatrzymała mieszkańca powiatu rawickiego, który jest podejrzewany o przywłaszczenie karty bankomatowej, a następnie wielokrotne posłużenie się nią.   

- Mężczyzna, na szkodę pokrzywdzonej kobiety, dokonał łącznie 28 wypłat na sumę 14.000 zł - informuje asp. sztab. Monika Żymełka, rzecznik prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Lesznie.

Tożsamość mężczyzny udało się ustalić dzięki publikacji jego wizerunku w mediach. - W piątek (7 lutego), opublikowaliśmy wizerunek mężczyzny, który przy pomocy utraconej karty bankomatowej wraz z kodem PIN, dokonywał wypłat pieniędzy w okresie od 20 listopada do 17 grudnia 2013 roku. Mężczyzna ten wypłacał pieniądze na terenie Leszna, Rydzyny, Ponieca i Bojanowa - podkreśla asp. sztab. Monika Żymełka.

Sprawcę zarejestrowały kamery monitoringu z bankomatów, w których wypłacał pieniądze. - Na reakcję społeczeństwa nie trzeba było długo czekać. Już w dzień publikacji, policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą odebrali cenne sygnały. W oparciu o nie ustalono tożsamość osoby podejrzewanej o powyższe wypłaty - zaznacza rzecznik prasowa leszczyńskiej jednostki.

Jak informuje policja, sprawcą okazał się 29-latek z powiatu rawickiego. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. (kp)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!