Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Wyróżnienie dla szkoły i nauczycielki

› Aktualności 7 miesięcy temu    11.10.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu znalazło się w gronie laureatów konkursu o tytuł „Wielkopolska Szkoła Roku”, a nauczycielka placówki została wyróżniona w konkursie „Wielkopolski Nauczyciel Roku”.

Podczas gali podsumowującej czwartą edycję konkursu, która odbyła się w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, zostali uhonorowani nauczyciele oraz szkoły, które wyróżniają się innowacyjnością, wysoką jakością nauczania, współpracą ze środowiskiem lokalnym, jak również kształtowaniem wśród uczniów postaw patriotycznych i obywatelskich.

Nagrody i wyróżnienia wręczyła laureatom Marzena Wodzińska, członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Wśród nich znalazła się Bożena Michalik - nauczyciel Wielkopolskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rawiczu, która otrzymała nagrodę w konkursie „Wielkopolski Nauczyciel Roku”.

Z kolei, sama szkoła, znalazła się w gronie laureatów konkursu o tytuł „Wielkopolska Szkoła Roku”. W nagrodę, oprócz dyplomu i statuetki, dostała również gratyfikację pieniężną w wysokości 10 tys. zł, którą zamierza przeznaczyć na zakup pomocy dydaktycznych.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Zenon
7 miesięcy temu ocena: 0%  1
Niebawem cisza wyborcza gratuluję PIS miazdzacego zwycięstwa jesteście wielcy niech żyje Wielka Polska i PIS
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji