Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 slodziak

Wystawa malarstwa i spektakl teatralny [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 14 dni temu    20.11.2020
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Inspiracją wystawy była twórczość Tamary Łempickiej Inspiracją wystawy była twórczość Tamary Łempickiej  fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Dzisiaj od godz. 17.00 na kanale YouTube (Dom Kultury w Rawiczu) bezpłatnie oglądać można wernisaż wystawy malarstwa słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Wokół Łempickiej”. Inspiracją była twórczość Tamary Łempickiej (1898 - 1980), polskiej malarki epoki art déco.

R E K L A M ABolsius Podstrona

Wystawa była planowana na czerwiec z okazji 10-lecia kółka plastycznego,. Prowadzonego przez Tomasza Bzdęgę. Plany pokrzyżowała pandemia. Swoje prace (olej i akryl) pokazało 10 osób.

Również dzisiaj o godz. 19.00 wyemitowany zostanie przełożony spektakl teatralny „Cudowna terapia”. Kod wejściowy (12 zł) można wykupić na stronie bilety24.pl

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!