Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ATouchPrint G1

Z determinacją podeszli do startu

› Sport i rekreacja› Aktualności 7 dni temu    15.09.2020
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A
 fot. Sztanga Bojanowo

Wiktoria Hankiewicz, Szymon Karaś i Adam Walkowiak to ciężarowcy klubu Sztanga Bojanowo. W sobotę wzięli udział w Mistrzostwach Wielkopolski w dwuboju olimpijskim do lat 15 i 17. Impreza odbyła się w Nowym Tomyślu.

Wszyscy zawodnicy klubu z Bojanowa wystartowali w kategorii do lat 15. Szymon Karaś zajął drugie miejsce z wynikiem 65 kg w kategorii 81 kg. Wiktoria Hankiewicz była czwarta z wynikiem 70 kg w kategorii 59 kg, a Adam Walkowiak uplasował sie na trzecim miejscu z wynikiem 82 kg w kategorii 55 kg.

Jak informuje ich trener Adam Szymanowski, jego podopieczni zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, gdyż poprawili na zawodach rekordy życiowe. - Wykazali się dużą determinacją i bardzo ambitnie podeszli do startu. Daje to bardzo dobre perspektywy na przyszłość i widać, że czas spędzony na treningach nie poszedł na marne - podkreśla Adam Szymanowski. 

Fot. Sztanga Bojanowo

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!