Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ATouchPrint G1

Z powodu prac na kolei przejazdy będą nieczynne. Które?

› Aktualności› Wydarzenia 5 dni temu    16.09.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 5 ocen 3 / 100%
A A A
Przejazd Bojanowo-PakówkaPrzejazd Bojanowo-Pakówka fot. Dawid Bela (archiwum)

Z powodu prac przy modernizacji lini kolejowej E59 na trasie Wrocław-Poznań, od dziś zamknięto przejazd kolejowy Bojanowo-Pakówka. Nieprzejezdny będzie on do 7 października. Na ten czas wyznaczono objazdJednocześnie tymczasowo otwarty został przejazd na drodze powiatowej Bojanowo-Góra. To nie jedyna zmiana dotycząca przejazdów. 

Wykonawca robót Spółka TORPOL S.A. informuje także o zamknięciu przejazdu kolejowego przy ul. Sportowej w Rawiczu. Planowany okres zamknięcia: od 18 września do 9 października. Przejazd w ciągu ul. Sportowej zostanie zamknięty po uprzednim otwarciu przejazdu w ciągu ul. Fiołkowej w Rawiczu.

Natomiast przejazd kolejowy w Żylicach będzie niedostępny w okresie od 16 września do 30 października. 

 

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ szkoda słów
5 dni temu 5
Te wszystkie objazdy , to jedna wielka granda. Czy nasze szanowne władze jechały może po tych starych , popękanych płytach betonowych będących niby objazdem do Masłowa ? Jeżeli będzie otwierany tunel do Masłowa to mam nadzieję że "władze" he he Rawicza oszczędzą mieszkańcom Masłowa swojego widoku i się tam nie pojawią. Chyba że z odszkodowaniami za zniszczone przez mieszkańców Masłowa samochody.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mat
5 dni temu ocena: 50%  4
I co to daję kilkanaście a następnie zimą pisałem o tej sprawie do PLK.S.A. To kazano mi wypełnić formularz zgłoszeniowy. Ta jest zwykłe chamstwo ze strony użytkownika infrastruktury kolejowej. Chyba nie ma większy arogantów w naszym kraju.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pasażer
5 dni temu ocena: 100%  3
Na dworcu w Rawiczu nie robią kompletnie nic Ludzie musza chodzić od 2 miesięcy wydłużona nieciekawą droga
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ żenada
5 dni temu 2
Oni nawet jak tam "robili" , to poruszali się jak mucha w smole. I ta technika pracy : jeden coś tam skrobał , a w koło stało 10 obserwatorów. Chyba im kolej nie płaciła od roku , albo byli chorzy.
~ Bibi
5 dni temu ocena: 100%  1
I ciemno tam jak nie powiem gdzie