Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zatroszcz się o swój smartfon i dedykowane mu akcesoria

ponad rok temu    1.08.2018
Artykuł sponsorowany
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Artykuł sponsorowany

Zastanawiałeś się kiedyś, ile czasu dziennie poświęcasz na używanie telefonu? Wydaje Ci się, że jak kilka razy na godzinę sprawdzisz najświeższe powiadomienia, to nie upłynie dużo czasu? Najnowsze badania firmy TNS Global opublikowane w raporcie „Polska jest mobi” potwierdzają, jak bardzo jesteś w błędzie.

 

 

 

Według przeprowadzonych obserwacji, każdego dnia poświęcamy około 10 proc. czasu na korzystanie ze smartfona. Te kilkadziesiąt sekund przeznaczone na przejrzenie aktualności, przemnożone przez 6-7 razy na godzinę i jeszcze przez 12 (założono, że tyle godzin jesteśmy na nogach), daje imponujący wynik – co najmniej 3 godziny dziennie używamy nasz smartfon. Zaskakujące, prawda? To tylko pokazuje, jak bardzo niezbędne i użyteczne stały się dzisiejsze telefony w naszym życiu. Pozwalają sprawdzić nowinki z kraju i ze świata, zrobić zakupy czy wykonać przelew. Możliwości jest o wiele więcej, ale nie sposób je teraz wszystkie wymienić.

Dodatki do smartfona

Aby móc w pełni korzystać ze swojego smartfona musisz mieć jeszcze co najmniej dwie rzeczy – słuchawki i ładowarkę. A jedne i drugie w przypadku modeli telefonów z górnych półek potrafią kosztować w porywach od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Do tego jeszcze powerbank, bez którego nie obejdzie się, jeśli dużo używasz telefonu, i uzbiera się całkiem spora sumka. A jak wiadomo, intensywnie eksploatowana ładowarka czy słuchawki mogą szybko ulec zniszczeniu, łatwo jest je też zgubić. Dobrze jest się zatem o nie zatroszczyć.

Ochrona gadżetu

Wielu z nas odczuwa swego rodzaju dyskomfort, gdy wychodząc z domu zapomni zabrać ze sobą telefonu. Mówi się nawet, że bez telefonu jak bez ręki. A co w razie uszkodzenia lub utraty smartfona? Koszty naprawy mogą przerosnąć możliwości finansowe jego właściciela. I wtedy z pomocą przychodzą firmy ubezpieczeniowe, specjalizujące się w sprzedawaniu usług ubezpieczenia elektroniki. Z roku na rok jest ich coraz więcej i oferują one pakiety odpowiadające potrzebom użytkowników smartfonów; w Wielkiej Brytanii to na przykład Gadget Insurance (więcej na jego temat przeczytasz tutaj: https://www.gadget-cover.com/). Wyspecjalizowane pakiety ubezpieczeniowe obejmują ochroną nie tylko urządzenie, ale też dedykowane mu akcesoria. W ten sposób możemy liczyć na rekompensatę finansową w każdej, nawet najbardziej absurdalnej z punktu widzenia właściciela smartfona sytuacji. Koszt takiego ubezpieczenia to kilkanaście-kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.