Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Zawodnicy klubu z Miejskiej Górki powołani do kadry

› Sport i rekreacja 9 miesięcy temu    22.09.2019
Weronika Skrzypczak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. UKS Ju Jitsu i Judo Miejska Górka

Na początku września, szkoleniowiec reprezentacji Polski do lat 18 i 21 ogłosił listę powołanych zawodników na zgrupowanie Polskie Związku Ju Jitsu. W trzydziestoosobowej grupie znaleźli się także zawodnicy UKS Ju Jitsu i Judo Miejska Górka - Michał Łysiak i Marcin Jędryczka.

Na zgrupowaniu kadry, będą mogli sprawdzić swoją formę przed drugą częścią sezonu startowego Polskiego Związku Ju Jitsu. Młodzi zawodnicy najpierw musieli jendak zaprezentować swoje umiejętności na konsultacjach kadry w Sochaczewie.

- Przez pierwsze dwa dni, trener kadry skupił się na technice. Dzień trzeci został poświęcony na sparingi. Konsultacje Kadry Polski Fighting U18 i U21 prowadził trener Mariusz Wowra. Gościnnie brał w nich udział również szkoleniowiec seniorów Jacek Szewczak - podkreśla Arnold Ratajski.

Jak dodaje trener UKS Ju Jitsu i Judo Miejska Górka, sportowy weekend miał na celu obserwację zawodników przez Mistrzostwami Polski, które zaplanowano na koniec września. Po konsultacjach powołano skład kadry na Puchar Europy - German Open.

Powołanie otrzymał Michał Łysiak, natomiast Marcin został powołany do składu rezerwowego. Już teraz trzymamy kciuki za start naszych zawodników w Mistrzostwach Polski, ponieważ dobry występ zapewni miejsce w składzie na mistrzostwa Europy U21, które odbędą się pod koniec października w Grecji, a także na mistrzostwa świata w Abu Dhabi w listopadzie - zaznacza trener miejskogóreckich zawodników.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ MG
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Świetna wiadomość. Gratulacje!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji