Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zbudują świetlice w dwóch wsiach gminy Miejska Górka

› Aktualności› Samorząd 21 dni temu    25.07.2020
Karol Pospiech
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum portalu

Do końca kwietnia przyszłego roku mają zostać wybudowane świetlice wiejskie w Dąbrowie i Gostkowie. Na inwestycję miejskogórecki samorząd otrzymał niemal pół miliona złotych dofinansowania.

Pieniądze, według założeń, mają pokryć 60% wartości inwestycji. Ostateczny koszt będzie znany po rozstrzygnięciu przetargu. Na oferty zainteresowanych przedsiębiorców gmina czeka do końca lipca.

Zakres prac do wykonania w obu wsiach nie tylko obejmuje budowę świetlic (z wyposażeniem sanitariatów i kuchni) oraz zagospodarowanie otoczenia wokół nich. W przypadku Dąbrowy, oprócz utwardzenia nawierzchni zaplanowano aranżację placu zabaw wraz z wykonaniem stref bezpieczeństwa z piasku.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ atom
19 dni temu ocena: 75%  2
Dziś kiedy wszystkie wiadomości można przekazać i zebrać elektronicznie nie widzę sensu budowy tego typu obiektów .(tym bardziej w czasie niekończącej się epidemii) Oprócz kosztu budowy pozostaną koszty utrzymania . Podatki znów pójdą w górę . Sporadycznie wykorzystywane obiekty będą kosztem dla mieszkańców gminy .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bolo
21 dni temu ocena: 50%  1
Bzdurne inwestycje.Gigantomania wpostaci hali itp.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji