Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ATouchPrint G1
R E K L A M AA1 e-wydanie

Złodziej wykorzystał nieobecność domowników, którzy pojechali nad jezioro

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    5.08.2020
Dawid Bela
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum

Do dziesięciu lat więzienia grozi 29-latkowi. Mężczyzna włamał do domu członków swojej rodziny w jednej z wiosek gminy Rawicz i okradł ich. Znaczna część pieniędzy została odzyskana.

W minioną niedzielę mieszkańcy gminy Rawicz wyjechali nad jezioro, gdzie spędzili prawie cały dzień. - Fakt ten wykorzystał 29-latek, który dobrze znał zwyczaje rodziny, którą okradł. Do domu włamał się, używając oryginalnego klucza. Wiedział, w którym miejscu ma go szukać, wiedział też, gdzie ma szukać oszczędności - relacjonuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Rawiczu.

Po powrocie do domu, rodzina nabrała podejrzeń. Nie było klucza w stałym miejscu. Pokrzywdzony mężczyzna zorientował się również, że zniknęły pieniądze - kilkadziesiąt tysięcy złotych.

- Domownicy wytypowali sprawcę. Do zatrzymania doszło już następnego dnia, na terenie jednego z hoteli w Lesznie. Policjanci odzyskali znaczną część skradzionej gotówki. 29-latek nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego to zrobił - dopowiada Beata Jarczewska.

W toku prowadzonego postępowania funkcjonariusze udowodnili również 29-latkowi, że kierował on autem, mimo sądowego zakazu. Mężczyźnie wcześniej zabrano prawo jazdy za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Za przestępstwa, jakich się dopuścił, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ do benkarta
miesiąc temu ocena: 100%  3
Jeśli oceniasz innych w ten sposób to napewno masz takie doświadczenia wyniesione ze swojego otoczeni i można tobie tylko współczuć .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ yyyy
miesiąc temu ocena: 42%  2
A GDZIE JEST TYN PYSKOCZ Z WIELKOPOLSKI WYPISUJĄCY ŻE DOLNYSLĄSK TO SAMI ZŁODZIEJE SĄ ?!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ benkart z dygyerów
miesiąc temu ocena: 27%  1
"kREWNY" pewnie z DGRów był :)))) albo nieślubne dziecko jakiegoś dgra i geny dały o sobie znać