Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zmiany przy bojanowskiej nekropolii. Tych znaków nie da się przeoczyć

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    8.04.2020
Dawid Bela
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. udostępnione przez A. Sperzyńskiego

Na tym skrzyżowaniu, na pograniczu Gołaszyna i Bojanowa, dochodziło zarówno do niegroźnych stłuczek, ale i poważnych wypadków. Droga główna wiedzie od Tarchalina w prawo - w stronę Góry. Nie wszyscy stosowali się do znaków STOP, zamontowanych od strony ul. 17 Stycznia i ks. Pilawskiego.

Do ostatniej kolizji doszło jedenaście dni temu. Jak ustalili policjanci, kierujący busem, wyjeżdżający z ul. 17 Stycznia, mimo znaku STOP, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej fordem - od strony ul. Chopina. Do szpitala trafiły dwie osoby, ale, na szczęście, nie odniosły poważnych obrażeń.

Dziś na drogach podporządkowanych doszło do zmian, które mają poprawić bezpieczeństwo. Na jezdni "wymalowano" znaki STOP. Dostrzegą je kierowcy od strony ul. 17 Stycznia oraz ks. Pilawskiego. -  Mam nadzieję że to rozwiązanie ograniczy ilość kolizji na tej krzyżówce - stwierdza starosta Adam Sperzyński.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Perz
miesiąc temu ocena: 100%  3
A może starosta (celowo z małej litery) przejechałby się nowym służbowym samochodem starostwa drogą z Bojanowa do Sowin? Jej stan odzwierciedla umiejętności rządzenia tego człowieka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ANIA
miesiąc temu ocena: 50%  2
Ciekawe w Powiecie rawickim jest to że różne typy co nigdy nigdzie nie pracowały i na niczym się nie znają jedyne co na puszczaniu plotek i kłamaniu są radnymi policjantami itd. układy i rodzina w tym miasteczku robią wszystko niedługo w urzędzie miasta będą siedzieć mongoły po znajomości jak już nie siedzą bo niektóre osoby stamtąd nic tylko kłamią i wymyślają jakieś kłamliwe historie typu one bohaterki ty przestępca i złodziej a jej mąż to inżynier sewsu geniusz w chu.. co myszki nie umie podłączyć
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxx
miesiąc temu 1
szkoda tylko ze ludzie jadący od strony Tarchalina do rynku nie przestrzegają znaku
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji