Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zmiany w organizacji pracy jutrosińskiego magistratu

› Aktualności miesiąc temu    22.10.2020
Honorata Dmyterko
komentarzy 2 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. archiwum H. Dmyterko

Od dziś, 22 października, do odwołania wprowadzone zostają zmiany w organizacji pracy Urzędu Miasta i Gminy w Jutrosinie.

- Bezpośrednia obsługa interesantów odbywać się będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 13.00 oraz od 14.00 do 19.00. W tym celu w holu urzędu zostało przygotowane stanowisko z okienkiem podawczym, przy którym można załatwić najbardziej pilne sprawy, wymagające osobistego stawiennictwa - czytamy w komunikacie burmistrza Romualda Krzyżosiaka.

Zmianie nie uległy godziny otwarcia Miejsko–Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jutrosinie. jest on czynny w poniedziałek od godz. 8.00 do godz. 16.00, a od wtorku do piątku od godz. 7.30 do godz. 15.30.

Podczas wizyty w urzędzie oraz MGOPS nalezy stosować wszystkie obowiązujące zasady bezpieczeństwa.

Nadal zawieszone są spotkania burmistrza z interesantami. W sprawach pilnych należy kontaktować się telefonicznie z sekretariatem.

- W trosce o bezpieczeństwo i ochronę zdrowia nas wszystkich, nadal zachęcamy do załatwiania spraw głównie telefonicznie, mailowo lub poprzez platformę e-puap - podkreśla włodarz.

Cały czas istnieje możliwość pozostawienia korespondencji i dokumentów w skrzynce znajdującej się przy głównym wejściu do budynku Urzędu Miasta i Gminy w Jutrosinie.

Do odwołania nieczynna jest kasa urzędu. Zobowiązania finansowe wobec Gminy Jutrosin należy regulować za pośrednictwem bankowości elektronicznej na konto bankowe.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jutrosin
miesiąc temu ocena: 67%  3
Dlaczego kasa jest na piętrze? Jako młody człowiek oczywiście dam radę tam wejść ale osoby starsze czy niepełnosprawne oczywiście już nie. Według mnie gmina powinna ja przenieść na parter chyba że te panie nie chcą być rozdzielone bo nie będą mogły pierdołów robić tak jak zazwyczaj robią...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Radzio
miesiąc temu ocena: 67%  2
Kasa w gminie to przeżytek, w dobie tak zaawansowanej elektronizacji już dawno powinno jej nie być.
~ Adam
miesiąc temu ocena: 69%  1
Ty jestes pierdoła. Zawsze jak trzeba Panie z kasy schodzą na dół.