Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Znamy rozkład i trasę "emek" do Dębna Polskiego

› Aktualności 8 miesięcy temu    30.11.2019
Jakub Sławiński
komentarzy 5 ocen 9 / 100%
A A A
 fot. Jakub Sławiński

RAWICZ. Urząd opublikował rozkład jazdy dla nowej linii Rawickiej Komunikacji Miejskiej. Trasa autobusowa nr 3 pobiegnie przez Sierakowo i Osiedle Sienkiewicza.

Wraz z nowym rokiem, funkcjonowanie ma rozpocząć nowa linia Rawickiej Komunikacji Miejskiej. Połączenie będzie oznaczone numerem 3. Pobiegnie z dworca PKP w Rawiczu do Dębna Polskiego.

Na początku, trasa "trójki" będzie się pokrywała z "jedynką". Zmiany pojawią się dopiero za szkołą zawodową. Tam autobus zatrzyma się na przystanku przy poczcie - na ul. Piłsudskiego, a dalej powróci na trasę pierwszej linii. Za przystankiem Westerplatte "trójka" odbije w stronę Sierakowa. Tam zatrzyma się na dwóch przystankach: Ogrodnicza i Ogrodnicza Park.

W Rawiczu do autobusu chętni będą mogli wsiąść jeszcze w trzech miejscach. Pojazd zatrzyma się na przystankach: Sarnowska Gazomet, Sienkiewicza i Kmicica. Dalej, uda się w kierunku Dębna Polskiego. Część kursów zahaczy o przystanek Kąty Hengst.

W Dębnie Polskim powstaną cztery przystanki: Osiedle, Jastrzębia, Przedszkole, a przystankiem końcowym będzie Dębno Polskie Pętla.

W nowym rozkładzie zaplanowano 5 kursów w obie strony. Pierwszy autobus z Dębna Polskiego do Rawicza wyjedzie o godz. 6:24, a ostatni - o 22:15 - wyruszy z przystanku Kąty Hengst. W drugą stronę, czyli z dworca PKP, pierwszy pojazd wyruszy o 5:23, a ostatni o 15:10.

Termin składania ofert na obsługę nowej linii mija 9 grudnia. Zgodnie z planem, linia nr 3 ma zacząć funkcjonować od 2 stycznia 2020 roku. Zobacz rozkład jazdy i plan trasy:

+ 9 głosów: 9 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ rocky
8 miesięcy temu ocena: 100%  5
Brakuje autobusu koło 5.15 - 5.25 rano, zeby na 6-tą zdazyc do roboty
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aaaa
8 miesięcy temu ocena: 0%  4
Na nocke do hengsta nie dojade
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rikitiki
8 miesięcy temu ocena: 100%  3
co za porazka rozklad... brakuje kursu z dworca ok godz 17
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ela
8 miesięcy temu ocena: 100%  2
Gdzie jest informacja na temat cen biletów?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hmm
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
Trochę zawiła ta trasa i długa. No ale jednak da to możliwość transportu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji