Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 e-wydanie

Zobaczcie, jakie życzenia złożyły swoim Dziadkom wnuki

› Aktualności 8 miesięcy temu    21.01.2020
Grzegorz Heluszka
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. adobe stock

21 i 22 stycznia to szczególne dni. Swoje święto mają Babcie i Dziadkowie. Ogłosiliśmy konkurs, w którym poprosiliśmy ich wnuki, żeby przysłały do naszej redakcji wiadomości z życzeniami.

Część z nich publikujemy poniżej, a dwoje wnucząt, za najciekawsze życzenia otrzymuje torty - słodki upominek od sponsora naszego konkursu – Cukierni Joker z Miejskiej Górki.
Są to Julian oraz Wiktoria i Michał. Mamy nadzieję, że poczęstujecie swoich dziadków.
 


Józefa i Stanisław z Zakrzewa. Babciu i dziadku bądźcie zawsze zdrowi i szczęśliwi żebyście nadal mieli dla mnie czas i tyle miłości co teraz. Kocham Was! Wojtuś.


Bożena i Tadeusz z Rawicza. Babciu, dziadku dziękuje ze tak mocno mnie kochacie i spędzacie ze mną każda wolna chwilę. Bądźcie zawsze zdrowi i uśmiechnięci. KOCHAM WAS! Wojtuś.


Mieczysława i Andrzej z Konar. Babciu i Dziadku Powiem Wam, że Was kocham, lecz to ciągle za mało, Co dzień dziękuję życiu, że mi taki dar dało. Martyna.


Alina i Marek z Łaszczyna. Kiedy Bóg przydzielał Babcie i Dziadków, mi wybrał najlepszych!! Bardzo Was Kocham!! Antek.


Chryzantyna i Kazimierz z Folwarku. Kocham mocno Babcię, Dziadka. To nie żarty moi mili Dzisiaj im życzenia składam, by sto latek jeszcze żyli! Antek.


Stasia i Stanisław z Rawicza. Dziś babci i dziadzi życzenia złożę,w wiązankę kwiatów serduszko włożę. Uściskam za szyje, sto lat niech żyją. Adam.


Joanna i Zenon z Sów. Kocham mocno Babcię, Dziadka. To nie żarty moi mili. Dzisiaj im życzenia składam by sto latek jeszcze żyli. Adaś.


Henryka i Marian z Łaszczyna. Dziadku miły, dobrotliwy żyj wesoły i szczęśliwy. Babciu nasza ukochana bądź nam zawsze roześmiana. Żyjcie jeszcze długie lata albo aż do końca świata. Życzą Nikola, Patryk i Dominik


Grażyna i Maciej z Płaczkowa. Aby Babcia i Dziadziunio w zdrowiu długo żyli. Aby uśmiech dla nas mieli w każdej wolnej chwili. Sto latek życzy wnusia Majka.


Łucja że Śląskowa. Babciu ty moja droga dziękuję ci bardzo że cię mam w tym pięknym dniu i że ci mogę złożyć życzenia zdrowia, szczęścia. Kocham cię bardzo. Majka.


Elżbieta i Jerzy że Ślaskowa. Kocham mocno BABCIĘ i DZIADKA To nie żarty moi mili Dzisiaj im życzenia składam by sto latek jeszcze żyli. Życzy kochana wnusia Majka. ❤


Aniceta z Grąbkowa. Dzisiaj Babci święto mamy, więc z pomocą mojej mamy chciałbym babci życzyć zdrówka, by w kieszeni była stówka. Samych uśmiechniętych dni, niech wciąż wnusio Ci się śni! Uśmiech i buziaczki ślę, Babciu Moja KOCHAM CIĘ!!! ❤️ Leon.


Grażyna i Maciej z Płaczkowa. Choć babcia z dziadkiem lubią przesadzać, próbują wnukom swoim dogadzać, to kochamy ich za to ogromnie zawsze gdy są koło nas. Bruno i Nicolka.


Stefania z Rawicza. Życzę dziś tobie, babuniu miła, byś zawsze szczęśliwa była. Życzę babuni życia najdłuższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego. Julian.


Lechosław z Rawicza i Małgorzata z Płaczkowa. Dziadku Leszku jesteś mocny zawsze miły i pomocny. Chociaż wnuków masz już sporo i prawnuki tez już masz do każdego z nas masz czas. Żyj nam Dziadku aż do setki, by rozpieszcza swoje wnuki. Babcia Gosia złote serce wciąż ratuje nas w rozterce. Nerwy trzyma wciąż na wodzy,by nas wszystkich oswobodzić. Gdy gromada się nas zjeździe jest nas 5, babcia w biedzie. Oby dalej było tak, żyj mam Babciu 100 lat!


Babciom z Bojanowa. Chcieliśmy wam dzisiaj wręczyć po kwiatku, no ale w styczniu żadne nie rosną. Później przyniesiemy latem lub wiosną. Dzisiaj przyjmijcie chociaż laurkę. Wiktoria i Michał.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!