Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zrobił zdjęcie i wygrał

› Aktualności 8 miesięcy temu    21.09.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 8 / 100%
A A A

- Pomysł na zdjęcie był bardzo spontaniczny - chciałem żeby było magiczne, jedyne w swoim rodzaju - mówi Łukasz Nowakowski z Góreczek Wielkich, laureat trzeciego miejsca w konkursie fotograficznym „Portret wielkopolskiej wsi - 25 zdjęć na 25-lecie ARiMR”. - Jest to dla mnie ogromny sukces, nie spodziewałem się, że zajmę wysokie 3 miejsce.

Zdjęcie, które pstryknął, jest dla Łukasza wyjątkowe, bo udało mu się je zrobić wspólnie z dziewczyną Aleksandrą. - Nie posiadam gospodarstwa, ale interesuję się rolnictwem i wszystkim, co z tym jest związane. Dlatego też, by móc zrobić fotografię o tematyce rolniczej poszedłem do pana Tomka. To on „użyczył” mi posesji i maszyn, za co bardzo mu dziękuję - zaznacza Łukasz Nowakowski. Swojej przyszłości mieszkaniec Góreczek Wielkich nie wiąże z prowadzeniem gospodarstwa, ale bardzo chciałby pracować w branży związanej z maszynami rolniczymi. Póki co jest uczniem rawickiego technikum na kierunku teleinformatyk. Swoją pasję do rolnictwa realizuje prowadząc kanał na YouTube. - Robię to od ponad roku. Kanał „Kumcio Polska” zdominowała właśnie tematyka rolnicza. Gromadzę coraz większą liczbę odbiorców. Mam łącznie ponad 706 tys. wyświetleń i około 3.600 subskrypcji - dodaje Łukasz Nowakowski. W wolnym czasie pomaga najbliższej rodzinie w pracy w gospodarstwie. - Uwielbiam okres żniwny, kiedy jest właśnie najwięcej pracy w rolnictwie - dopowiada.

+ 8 głosów: 8 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!