Dostosuj wydruk

Szok wywalczył trzy punkty. "Obrońcy zagrali bezbłędnie" [FOTO]

Szok wywalczył trzy punkty.

W starciu Szoku Bojanowo ze Zjednoczonymi II Pudliszki o zwycięstwie zdecydowała jedna bramka. Zdobyli ją gospodarze dzisiejszego starcia. Dzięki temu zainkasowali komplet punktów. 

Szok Bojanowo rozgrywa swoje spotkania na "Florku" w Rawiczu. Dziś, w ramach III kolejki klasy B, podopieczni Tomasza Rybarczyka podejmowali ekipę z powiatu gostyńskiego. Obie drużyny przystąpiły do meczu, mając w składzie wielu młodych piłkarzy.

Lepiej zaprezentowali się gospodarze. Już w 4. minucie bramkę zdobył Damian Lisiecki. Jak się okazało, było to jedyne trafienie w tym meczu.

- Cieszę się z pierwszego zwycięstwa w lidze. Chłopacy zagrali bardzo dobre spotkanie, było dużo gry piłką - mówi Tomasz Rybarczyk, trener Szoku. - Był to nasz pierwszy mecz w seniorach bez straty bramki. Obrońcy zagrali bezbłędnie. Chciałbym bardzo podziękować chłopakom za dzisiejszy mecz. Każdy walczył na maksa, a gdy gra cała jedenastka na wysokim poziomie, o wynik można być spokojnym - podsumowuje szkoleniowiec. 

Szok Bojanowo - Zjednoczeni II Pudliszki 1:0 (1:0)
Bramka: Lisiecki (4')
Skład Szoku: Tomkowiak - Bella, Bela, Szarzyński, Migdalczyk, Adamczak, Smektała, Kobus (70' Maciejewski), G. Berger, Woźny (85' F. Berger), Lisiecki 

Dziś odbyła się również druga edycja Bojanowskiego Duathlonu. Zdjęcia i wideo zobaczysz TUTAJ

autor: Dawid Bela

Źródło:

Dodano: 2019.09.08

rawicz24.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
Redakcja "Życie Rawicza" ul. 17 Stycznia 37/4, 63-900 Rawicz, 65 546 52 52