Dostosuj wydruk

Trzy rzeczy, których potrzebujesz już teraz

Trzy rzeczy, których potrzebujesz już teraz

Czy Ty też spędzasz wakacje na swoim własnym balkonie, tarasie lub w ogrodzie? Świetnie się składa, bo w INEA mamy dla Ciebie wakacyjny niezbędnik. Wystarczą trzy rzeczy, żeby czuć się swobodnie na wakacjach w domu. To szybki Internet, dobre kino i wygodny leżak.

 

 

 


Wyobraź sobie, że wypoczywasz na leżaku w swoim własnym ogrodzie. Korzystasz z szybkiego Internetu po W-Fi Premium i  oglądasz nowości filmowe online. Brzmi świetnie, prawda?


Limitowane prezenty na koniec wakacji w INEA. Do wyczerpania zapasów możesz skorzystać 
z wielu propozycji, jakie przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy wybiorą usługi jeszcze w sierpniu. Wybierz swój typ i sprawdź co jeszcze zyskasz dla siebie:

 

Advertisement

Tak to powinno wyglądać!


Prawdziwym hitem jest telewizja HIWAY w zupełnie nowej odsłonie. Wiemy jak łatwo przyzwyczaić się do nowego sposobu oglądania, dzięki któremu nie tracisz czasu, skacząc po kanałach w poszukiwaniu ciekawych programów.  Możesz uruchomić trwający program od początku lub wrócić do wybranego z listy, sprzed nawet 7 dni. Zobacz jak to jest, kiedy film, serial czy mecz możesz włączyć od początku, kiedy tylko masz na to ochotę. 


Masz Internet INEA? Wybierz HIWAY TV i do końca sierpnia skorzystaj ze specjalnej oferty. Wszystko po to, żeby dopasować się do Twoich wakacyjnych planów i swobody korzystania z usług. Sprawdź czym jeszcze zaskoczy Cię INEA w sierpniu!

 

 

 

Te 5 rzeczy sprawi, że poczujesz swobodę

 

Bądź zawsze w kontakcie.

Swoboda w INEA to również telefonia komórkowa. Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz 10 GB szybkiego Internetu LTE za 24,90 zł. Wszystko w pakiecie. 

Każdego dnia w INEA dbamy o to, żeby dostarczać nasze niezawodne usługi. Wszystko po to, żeby ułatwić naszym klientom bycie online i swobodne dopasowanie życia do nowych zasad.

Najlepsze usługi to te, które naturalnie dopasowują się do potrzeb i naszej codzienności. Nie zwlekaj i sprawdź co jeszcze zyskasz dla siebie! 

Zadzwoń, napisz lub odwiedź najbliższy salon INEA w Rawiczu, przy ul. 3 Maja 14.  Zamów INEA tak, jak Ci wygodnie:

 

inea.pl

 

autor: Artykuł partnera

Źródło:

Dodano: 2020.08.25

rawicz24.pl Copyright © 2007 - 2021 Południowa Oficyna Wydawnicza
Redakcja "Życie Rawicza" ul. 17 Stycznia 37/4, 63-900 Rawicz, 65 546 52 52