Dostosuj wydruk

Patrol, czyli nocna zmiana od kuchni [WIDEO]

Patrol, czyli nocna zmiana od kuchni [WIDEO]

Jak wygląda nocna zmiana policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego? Przez całą noc patrolowaliśmy razem z funkcjonariuszami centrum Rawicza. \r\n
W nocy (z 30 na 31 lipca) przyglądaliśmy się duetowi funkcjonariuszy w składzie asp. sztab. Emil Hoc i mł.asp. Tomasz Poniatowski. Na zmianie byli także mł. asp. Magdalena Dopierała i mł. asp. Krzysztof Sierpowski oraz asp. sztab. Konrad Zaremba i st. sierż. Mateusz Piechuch. Naszym przewodnikiem po zmianie była asp. Beata Jarczewska, oficer prasowy KPP w Rawiczu i jednocześnie tzw. funkcjonariusz kontrolny. (kac)

sobota, godz. 21:50 - Wjeżdżamy na parking Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu. Niedaleko nas policjanci wyprowadzają z samochodu młodego mężczyznę. Okazuje się, że 18-latek prawie wszedł pod policyjny radiowóz przy ulicy Poznańskiej. Był tak pijany, że nie potrafił o własnych siłach wrócić do domu. Policjanci przywieźli go na komendę. W pomieszczeniu dla osób zatrzymanych mężczyzna wymiotuje. Funkcjonariusz, w jednorazowych rękawiczkach, ustawił nastolatka w bezpiecznej pozycji, a dyżurny powiadamia rodziców, aby odebrali chłopaka.

Cały reportaż z nocnego patrolu w bieżącym wydaniu Życia Rawicza


\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n

\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n

autor: Anna Gogołkiewicz

Źródło:

Dodano: 2011.08.10

rawicz24.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
Redakcja "Życie Rawicza" ul. 17 Stycznia 37/4, 63-900 Rawicz, 65 546 52 52