Dostosuj wydruk

Dzień na planie "Ojca Mateusza", "Ida" z autografem i mnóstwo innych licytacji

Dzień na planie

Licytacje Akcji Wesołych Ogrodników, którą organizuje Fundacja "Ogród Marzeń" cieszą się dużym powodzeniem. W tym roku przygotowano wiele atrakcyjnych rzeczy. 

Na aukcji zostaną wystawiane m.in.: dzień pobytu na planie filmowym serialu "Ojciec Mateusz" oraz wiele gadżetów z filmu, DVD oscarowego filmu "IDA" z autografem reżysera, biografia Robbie Williamsa „Somebody, Someday” z autografem artysty, koszulka Macieja Paterskiego, książki z autografami Doroty Wellman i Karola Okrasy.

Do licytacji wystawionych zostanie wiele prac lokalnych artystów: obrazy, hafty, fotografie, ozdoby, zegary, szkatułki. Będzie można też licytować sprzątanie,  zabiegi kosmetyczne, sprzęt ogrodowy, a nawet występ szczudlarza na ślubie. Aukcje zostaną przeprowadzone podczas imprez:

"Charytatywnego Karaoke", która odbędzie się  12 marca, o 18.00 w Hali Odlotów (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a). Zaśpiewają znani i mniej znani.

"Magicznego Wieczoru" - pokazu szalonych naukowców i iluzjonistów dla dzieci, który odbędzie się w niedzielę, 13 marca, od 16.00 do 19.00 w Hali Odlotów (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a)

A także imprez w Kotlinie i Żerkowie

Koncertu  " W Moim Ogrodzie", który rozpocznie się o 16.00 w Domu Kultury Kotlin

Koncertu "Kawiarenka Wesołych Ogrodników przy Karaoke, który rozpocznie się o 15.00 w Hotelu MCT

Dochód ze wszystkich licytacji zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym z terenu Ziemi Jarocińskiej. 

LICYTOWANE przedmioty można oglądać w GALERII

autor: Bartek Nawrocki

Źródło:

Dodano: 2016.03.10

rawicz24.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
Redakcja "Życie Rawicza" ul. 17 Stycznia 37/4, 63-900 Rawicz, 65 546 52 52