Tak niskich cen żywca wieprzowego w skupach nie mieliśmy od dawna.
Pierwsze ligowe zwycięstwo KS Futsal Rawicz [FOTO]

Pierwsze ligowe zwycięstwo KS...

komentarzy6galeria zdjęć  Sport i rekreacja › red. Dawid Bela
Perfecta Złotów podejmowała KS Futsal Rawicz. Zawodnicy obu ekip zafundowali prawdziwy rollercoaster. Obie drużyny wychodziły w niedzielnym spotkaniu na dwubramkowe prowadzenie, ale długo go nie utrzymywały. Ostatecznie, zwycięstwo fetowali goście. Wczorajsze spotkanie w Złotowie lepiej rozpoczęli goście. Po niespełna trzech minutach prowadzili dwoma bramkami. Nie minęło 60 sekund, a na tablicy wyników było już 2:2. Przyjezdni tuż przed zakończeniem pierwszej połowy ponownie wyszli na prowadzenie. Przy stanie 2:3 obie ekipy zeszły do szatni. Pierwsze pięć minut drugiej połowy to dominacja gospodarzy. Wyszli na prowadzenie 5:3, a następnie 6:4....