Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Bliźniaczki Lonia i Bronia w rodzinnym mieście [FILM+FOTO]

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    7.01.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 1 ocen 2 / 50%
A A A
Spotkanie zorganizowano w biblioteceSpotkanie zorganizowano w bibliotece fot. Joanna Miśkowiak

W Miejskiej Bibliotece Publicznej, znane już nie tylko w kraju, ale i za granicą, charyzmatyczne bliźniaczki Lonia i Bronia (właściwie Bronisława Rylska i Leokadia Małecka) spotkały się z mieszkańcami miasta i swoimi znajomymi sprzed lat. 

 

Lonia i Bronia choć z rodzinnego Bojanowa wyjechały jako siedemnastoletnie dziewczyny, to regularnie wracają - chociażby na święta. I wszędzie, gdzie się pokazują, z dumą zaznaczają, że pochodzą właśnie z Bojanowa. 

Na spotkaniu opowiadały o różnych wydarzeniach ze swojego życia - z czasów szkolnych i zawodowych. Opowiadały o swoich rodzinach i oczywiście o występach przed publicznością. Nie zabrakło wielu anegdot o tym, jak wielokrotnie zamieniały się rolami i nikt nie potrafił odróżnić, która to Lonia, a która Bronia (zresztą niektórzy mylą je do dzisiaj).

Lonia i Bronia są bardzo popularne w Warszawie, gdzie od lat mieszkają i aktywnie działają w różnych organizacjach. Ostatnio można je było oglądać w telwizyjnym show "Śpiewajmy razem. All Together Now".

Bliźniaczki zapowiedziały też, że wiosną znów odwiedzą Bojanowo - tym razem ze specjalnym występem artystycznym.

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Stylo
  7 miesięcy temu ocena: 75%  1
  masakra :-)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji