Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AKancelaria B1
R E K L A M A

Pożar kamienicy przy deptaku w Rawiczu [FOTO, FILM]

› Aktualności› Na sygnale 3 miesiące temu    9.02.2018
Redakcja
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Bela

Pożar kamienicy w centrum miasta. Na ul. 17 Stycznia doszło do pożaru w budynku wielorodzinnym. Na miejscu są służby: straż pożarna oraz policja.

R E K L A M A

AKTUALIZACJA g. 23.30
Zarzewie ognia pojawiło się prawdopodobnie na poddaszu kamienicy na rogu 17 Stycznia z ul. Szarych Szeregów nad sklepem piekarni. 
Na miejscu są jednostki straży pożarnej z Rawicza, Sarnowy, Izbic i Słupi Kapitulnej, które próbują ugasić ogień. Według naszych, nieoficjalnych informacji, wszyscy mieszkańcy zdołali opuścić płonący budynek.
Na miejscu są nasi reporterzy. Będziemy relacjonować wydarzenia w miarę rozwoju sytuacji.

 


AKTUALIZACJA g. 23.45
Jak donoszą nasi reporterzy, wciąż nie udało się ugasić ognia w kamienicy na ul. 17 Stycznia. Według straży pożarnej pożar nastąpił na 3. kondygnacji budynku i w tej chwili obejmuje całe poddasze. Ogień, po belkach przenosi się na strych i dach.
Mamy potwierdzenie pierwszych naszych informacji, że nic nikomu się nie stało, a mieszkańcy kamienicy zdołali uciec przed pożarem.


AKTUALIZACJA g. 00.00
Akcja gaśnicza okazała się skuteczna. Nie widać już płomieni na szczycie kamienicy przy ul. 17 Stycznia. Jak donosi nasz reporter, mieszkańcy kamienicy oraz przyległego budynku zostali ewakuowani przez strażaków i policjantów. Niektórzy, zwłaszcza ci z niższych kondygnacji, nie wiedzieli nawet o pożarze.

Uwaga! W posesjach na okolicznych ulicach może brakować prądu. To skutek odłączenia zasilania spowodowanego pożarem. Na miejscu pojawiło się także pogotowie gazowe, które prawdopodobnie będzie odłączać budynek od sieci gazowej.


AKTUALIZACJA g. 00.17

Jak się dowiedzieliśmy, ewakuowano 9 osób. Na miejscu są przedstawiciele Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego, którzy deklarują doraźną pomoc rodzinom poszkodowanym w pożarze.
 


AKTUALIZACJA g. 01.05
Jak informuje Centrum Informacji Burmistrza Rawicza, mieszkańcy, którzy opuścili w wyniku pożaru swoje mieszkania, mogą liczyć na wsparcie ze strony gminy i udostępnienie pokojów hotelowych Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Jak ustaliliśmy, jedną osobę - z poparzeniem ręki - karetką przewieziono do szpitala. 

Więcej informacji: TUTAJ.

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (9)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Pra
  3 miesiące temu ocena: 25%  9
  Kto jest za to odpowiedzialny hmm?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Strażak Sam
  3 miesiące temu ocena: 100%  8
  Dajcie spokój !!! nie wypada.
  ~ Stanisław
  3 miesiące temu ocena: 67%  7
  Kto ? Dowiesz się za chwilę od CIB-u, ale pewnie Pawłowski. He he he
  ~ As
  3 miesiące temu ocena: 29%  6
  A te Izbice co tu robiło tradycyjnie w Rawiczu???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Walet
  3 miesiące temu 5
  I tak się właśnie rodzi ksenofobia. Nasze miasto , nasz pożar i innym wara od tego. Żałosne . Kochany "asie" następnym razem w szaliku w barwach Rawicza i z pałą blokuj dojazd , co inni mają się tu rządzić . Tylko co będzie jak to ,to twój dom będzie się palił ???
  R E K L A M A
  ~ Mieszkający w pobliżu
  3 miesiące temu ocena: 86%  4
  Dobrze, że nie dziwi Cię po co przyjechały inne zastępy straży pożarnej tj. Rawicz, Sarnowa wspomniane Izbice i Słupia Kapitulna. Moglo się palić i tylko patrzeć było trzeba...
  ~ Do pajaca Asa
  3 miesiące temu ocena: 79%  3
  Przykre twoje zachowanie. Ale jak nie wiesz to ci odpowiem . Gasili pożar i ratowali ludzi,
  ~ Mieszkaniec
  3 miesiące temu ocena: 86%  2
  Brały udział w działaniach ratowniczo gaśniczych! Myślałeś że jak Ci firda do OSP kupią będziesz wyjeżdżał do zdarzeń? Owszem - na odpusty i uroczystości itp.
  ~ ja
  3 miesiące temu ocena: 25%  1
  I kolejna kamienica się spaliła
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A