Orla Jutrosin zgarnęła komplet punktów [FOTO]

Orla Jutrosin zgarnęła komplet punktów [FOTO] - Zdjęcie główne

Proton klasa B. Przez kilkadziesiąt minut jutrosinianie nie mogli sforsować obrony MTS-u II Pawłowice. Ostatecznie jednak rywala pokonali.

W pierwszej połowie żadna z ekip trafienia nie zanotowała. Worek z bramkami "rozwiązał się" w drugiej części spotkania, po tym, gdy w 56. minucie zawodnik z Pawłowic zobaczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Pierwszego gola dla gospodarzy zdobył Przemysław Kaczmarek. Na 2:0 podwyższył Sebastian Kapała. Te dwie bramki uspokoiły jutrosinian i wykorzystali to przeciwnicy. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry zdobyli gola na 2:1.

Goście zwietrzyli szansę na wyrównanie, ale do niego nie doprowadzili. W ostatniej minucie Mateusz Świątek zanotował ostatnie trafienie dla gospodarzy, a mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Orli. - Graliśmy dosyć dobrze w obronie, to cieszy. Szkoda, że utraciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, ale udało się przeciwników pokonać - podsumował trener Orli.

Orla Jutrosin - MTS II Pawłowice 3:1 (0:0)
Bramki: 1:0 - Przemysław Kaczmarek (69'), 2:0 - Sebastian Kapała (80'), 2:1 - Kamil Ziemliński (89'), 3:1 - Mateusz Świątek (93')
Skład Orli: Naskręt - Pawlak, Dolata (68' Świątek), Gawrecki, Grocholski, Kaczmarek, Kapała (82' Masłowski), Kostka, Krzyżosiak (65' Łęcki), Szponik (15' Fassa), Tyca (72' Knop)

Pozostałe wyniki zespołów z powiatu rawickiego:
Pogoń Śmigiel - Rawia Walbet Rawicz 1:1 (1:0)
Sokół Chwałkowo - Pelikan Dębno Polskie 1:2 (0:1)
Sarnowianka Sarnowa - Piast Nowy Belęcin 0:2 (0:0) - zdjęcia z tego meczu w galerii
Ruch Bojanowo - Gladiatorzy Pieruszyce 2:1 (2:0) - czytaj TUTAJ
Sparta Miejska Górka - MTS Pawłowice 3:0 (1:0) - czytaj TUTAJ